Recenze

Dita,
Děkujeme za krásný večer, který jste mi pomohli pro tatínka připravit. Myslím, že na to budeme všichni dlouho vzpomínat. Určitě vás budu doporučovat dál.

Kateřina,
Moc děkuji za skvělé vystoupení, všem se moc líbilo a pořádně se zatrsalo 🙂

Irena,
Super

Tomáš,
Starali se nám perfektně o zábavu po celý večer a odpoledne na svatbě.
Můžeme jen doporučit.

Veronika,
Můžeme vřele doporučit. Skvělá domluva před svatbou i v průběhu, nebyl problém prodloužit čas hraní. Všechny písně byly moc hezky a profesionálně zazpívané, nejen my, ale i všichni hosté byly mile překvapení a moc se bavily :)Děkujeme.

Marcela ,
Členové kapely byli příjemní a velmi ochotní. Zahráli klasické hity i moderní písničky. Byli jsme s nimi moc spokojení a určitě doporučujeme i ostatním 🙂

Marcela,
Kapela byla naprosto úžasná. Výběr písniček perfektní, zpěváci skvělí a velmi milí. Všichni jsme byli nadšení, mohu jenom doporučit.

Martin,
super

Jana,
Pouťová zábava v podání dua byla super. Skvělý výběr skladeb, příjemné vystupování, všichni odcházeli nadšení. Děkujeme.

Vladimír,
Skvělá kapela a skvělí lidé. Nic nebyl problém. Velice děkujeme za překrásný zážitek.

Lenka,
Komunikace s kapelou od začátku do konce výborná.
Stejně tak jejich vystoupení splnilo (i překročilo) moje očekávání a ostatním mohu jen doporučit. Podání některých písniček bylo k nerozeznání od originálů a velice spokojení byli i moji hosté.

Karolína,
Skvělá kapela, moc příjemní lidé a bezproblémová domluva. Tančilo se až do rána a všichni hosté nám kapelu moc pochvalovali. Ještě jednou moc děkujeme, že jste s námi byli v náš svatební den! 🙂

Václav,
Hudební duo se všem na oslavě moc líbilo. Zpěv paní zpěvačky byl na profesionální úrovni. Kapelu všem doporučuji.

Tomáš,
100% spokojenost, velmi příjemní, písničky na přání – nebyl problém. Doporučuji všem.

Jan,
Super kapela.

Karel,
Super. Neúnavná kapela. Poprvé jsem zažil, že tanečníci odpadají a kapela stále hraje. Mohu vřele doporučit.

6 Comments:

 1. Když jsme minulý rok sháněli hudební produkci na naši svatbu, zaujala nás kapela I.P.Band a po prvním kontaktu jsme si byli jisti, že je to ta pravá volba pro naše svatební veselí. Bohužel jsme byli nuceni termín posunout. Chceme vyzdvihnout výbornou komunikaci a domluvu při přesunu termínu. Naše svatba se nakonec konala v úterý 22. 02. 2022. Po obřadu a slavnostním obědě přišlo na řadu DUO I.P.Band, které naplnilo večer kvalitní energickou produkcí, radostí, pozitivní náladou … tu podtrhly skladby na přání. 40 ze 40 hostů si naší veselku velice užilo a kapela I.P.Band na tom má velký podíl. Závěrem opakujeme, že komunikace, přístup, hudba, zábava na výbornou. Mockrát děkujeme za to, že jste zahráli na naší svatbě.

  Do budoucna Vám přejeme hodně zdraví, štěstí a prozpívaných večerů 🙂

 2. Vřele doporučuji. Muzikanti jsou úžasní lidé i hudebníci. Komunikace byla skvělá hned od začátku a splnili nám všechny naše přání. Dokáží skvěle rozproudit zábavu od které se nejde odtrhnout. 😀

  Moc děkujeme za skvělé vystoupení i díky Vám na tento den nezapomene.
  V & M

 3. Kapelu I.P. Band bychom chtěli všem jen doporučit. Hráli nám na svatbě, kde jsme měli jak děti, tak i starší generaci. Děti si to náramně užili, byli nadšení a chválu získali i u starších.
  Nám se moc líbilo jejich vstřícné jednání, výborná komunikace a celkově to byl moc vydařený večer. Tančilo se až do úplného konce, zpěvačka má nádherný melodický hlas. Hudba nebyla příliš hlasitá a bylo jim skvěle rozumět. Děkujeme, že jste byli součástí našeho dne a pokud někdo váhá jakou kapelu zvolit, rozhodně s I.P. Band je to ta nejlepší volba! DÍKY

 4. Děkujeme kapele IP Band za vynikající průběh svatby naší dcery. Komunikace při přípravě velmi vstřícná, příjemně zahráli u obřadu a následně rozproudily zábavu do pozdních nočních hodin. Slyšíme ze všech stran jen slova chvály na skvělou muziku a jak si to každý užil. Bude na co vzpomínat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *